Institut Nacional d'Educació Física de Catalunya

INEFC Barcelona > El Centre > Personal d'Admin. i Serveis

Personal d'Admin. i Serveis

Si vols, accedeix aquí als serveis del personal d'administració i serveis.


PERSONAL D'ADMINISTRACIÓ

Secretària de Direcció

Maria Feixas Soler
Adreça electrònica: mfeixas@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 235)

Secció de Gestió Acadèmica del Centre de Barcelona

Cap de secció: Alicia Belsa Colina
Adreça electrònica: abelsa@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 272)

Grau i Màster

Tècnica de qualitat i Mobilitat Interuniversitària: Alba Vande Vliet Gómez
Adreça electrònicaavandevliet@gencat.cat  
Telèfon: 93 425 54 45 (ext.224)

Responsable d’atenció a l’estudiant: Xavi Coll Costa
Adreça electrònica: xcollc@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext.275)

Formació Permanent

Tècnica de formació permanent, escola de tècnics i escola d’estiu: Judith Viaña Díez
Adreça electrònica: jviana@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext.262)

Responsable Administrativa: Milagros Martín Pascual
Adreça electrònica: milagrosmartin@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext.214) 

Doctorat / Recerca

Tècnica de suport a la investigació: Carmen Suárez Fresneda
Adreça electrònica: csuarezf@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext.259)

Responsable administrativa: Maribel Pérez Ballano
Adreça electrònica: mballano@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext.225)


Personal de la secció


Jordi Gómez Lozano
Adreça electrònica: jordi.gomez@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext.217)

Rubén Ramírez Sánchez
Adreça electrònica: rramirez@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext.209)

Míriam Rocher Dolz
Adreça electrònica: mrocher@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext.265) 

Mònica Requena Gombau
Adreça electrònica: monica.requena@gencat.cat 
Telèfon: 93 425 54 45 (ext.) 

Magda Cusí Casamitjana
Adreça electrònica: mcusi@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 403)

Suport administratiu a l'àrea d’Instal·lacions

Tècnic: Francesc Ruiz Santos
Adreça electrònica: fjruiz@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 280)

Tècnica: Júlia Sodupe Gallén
Adreça electrònica: jsodupe@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 415)

Ángel Cortés Diego
Adreça electrònica: angel.cortes@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 232)

Josep Cruells Rovira
Adreça electrònica: jcruells@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 215)

Mª Pilar Morales Gutiérrez
Adreça electrònica: pmorales@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 278)

 

Biblioteca

Bibliotecària: Goretti Pascual Curià
Adreça electrònica: gpascual@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 257)

Glòria Casellas Esplugas
Adreça electrònica: gcasellas@gencat.cat
Telèfon:
93 425 54 45 (ext. 258)



PERSONAL D'INSTAL·LACIONS

Recepció

Salvador Morgado Bravo
Adreça electrònica: smorgado@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 9)

Suport d'instal·lacions a la docència

Cap d'equip: Miquel Prieto Heras
Adreça electrònica: miquelprieto@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 34)

F. Xavier de Aller Castaño
Adreça electrònica: fjavier.aller@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 34)

Ernest Blanes Galmes
Adreça electrònica: ernest.blanes@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 34)

Daniel Chordà Torralbo
Adreça electrònica: dchorda@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 34)

Xavier Monjo Gil
Adreça electrònica: xmonjo@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 405)

Juan Carlos Usieto Celdrán
Adreça electrònica: jcarlos.usieto@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 34)

Antoni Vilà Gol
Adreça electrònica: toni.vila@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 34)

Carlos Villafranca Ortiz
Adreça electrònica: carlos.vilafranca@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 34) 

Albert Ramírez Trinch
Adreça electrònica: aramirez@gencat.cat
Telèfon: 93 425 54 45 (ext. 34)