Institut Nacional d'Educació Física de Catalunya

INEFC Lleida > El Centre > Personal d'Administració i Serveis

Personal d'Administració i Serveis

Personal d'administració i serveis

 

Antonio Guiró Pedro

Cap de la Secció de Secretaria Administrativa

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 248)
e.mail:aguiro@inefc.es

    Josep María Andrés Andrés

Adscrit al Negociat de Gestió Acadèmica

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 301)
e.mail: jmandres@inefc.es

           

Neus Roca Sisó

Cap del Negociat de Gestió Acadèmica

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 256)
e.mail: nroca@inefc.es

    Rafael Saladrigues Fernández

Adscrit al Negociat de Gestió Acadèmica

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 257)
e.mail: rsaladrigues@inefc.es

 

 

       
imatge no
disponible

Xoni Ochoa Borrell

Cap del Negociat de Gestió Econòmica

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 246)
e.mail: xochoa@inefc.es

   

Aurèlia Ibars Castillón

Adscrita al Negociat de Gestió Econòmica

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 245)
e.mail: aibars@inefc.es

           

Ramona Prats Solé

Adscrita al l Negociat de Gestió Econòmica

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 247)
e.mail: rprats@inefc.es

   

Trini Màrquez Pérez

Adscrita al Negociat de Gestió Acadèmica

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 251)
e.mail: tmarquez@inefc.es

           

Almudena Alonso Sánchez

Secretaria de Direcció i registre

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 242)
e.mail: aalonso@inefc.es

   
imatge no
disponible

Lluís Sans Sans

Adscrit al servei de Biblioteca

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 275)
e.mail: lsans@inefc.es

           

Montserrat Sanmartí Vilella

Recerca i Postgrau

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 250)
e.mail: msanmarti@inefc.es

   
imatge no
disponible

Jordi Jordana Coscolla

Adscrit al departament d'instal·lacions

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 253)
e.mail: jjordana@inefc.es

           
imatge no
disponible

Teresa María Figuerola Curcó

Responsable del servei de Biblioteca

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 276)
e.mail: tmfiguerola@inefc.es

   
imatge no
disponible

Antonia Remolins Isant

Adscrita al servei de Biblioteca

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 275)
e.mail: aremolins@inefc.es

           

Laia Foixench Mateu

Servei de Mediateca

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 284)
e.mail: lfoixench@inefc.es

   
imatge no
disponible

Ramon Torralba Sans

Servei d'Audiovisuals

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 289)
e.mail: rtorralba@inefc.es

           

Antoni Busto Figueras

Consergería i Reprografía

Telèfon: 973 27 20 22
email: tbusto@inefc.es

 

   

Araceli Rubinat Martí

Consergería i Reprografía

Telèfon: 973 27 20 22
email: arubinat@inefc.es

 

           

Esther Martín Fuentes

Adscrit al Negociat de Gestió Acadèmica

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 258)
email: emartin@inefc.es

   
imatge no
disponible

Oscar Farrús Granados

Adscrit al servei d'informàtica

Telèfon: 973 27 20 22 (ext. 286)
e.mail: ofarrus@inefc.es

           
           

 

Personal de Manteniment i Instal.lacions

Jordi Boloix Salvatella

Jesús Domínguez Sánchez-Crespo
-encarregat-

Joaquin Domínguez Sánchez-Crespo

Pere Agustí Expósito Gilart
-encarregat-
       

Guillermo Fernández Charles

Raul Fernández Domínguez

Joaquín Josa Buchaca

Gaspar Ruiz Plazas
       
imatge no
disponible
Aleix Expósito Baltasar
imatge no
disponible
Alejandro Perez Valverde